AK Parti Milletvekili Adayı Debgici: Devletimiz ilk günden bu yana vatandaşının yanında

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ömer Oruç Bilal Debgici, 'ilk günden bu yana sahada çalışmalarımızı yürütüyoruz. Deprem felaketin yaralarını hep beraber sarıyoruz. İnşallah en kısa sürede esnaflarımızı yeniden ayağa kaldıracağız' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

AK Parti Milletvekili Adayı Debgici, Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Şeyh Adil Caddesi esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Yaraları hep beraber sarıyoruz

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Debgici: “İlk günden itibaren sahada çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe teşkilatımızla birlikte Şeyh Adil caddesindeki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Hepimize geçmiş olsun. Deprem felaketin yaralarını hep beraber sarıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Tabi ki hasarlı binaların durumu ortada. Onlarla da alakalı ilgili kurumlar çalışmalarını yürütüyor. İnşallah esnaflarımız yeniden ayağa kalkacak” diye konuştu.

Eksiklerimizi tamamlayacağız

Sıkıntılı sürecin biran önce sonlanması için yoğun mesai harcadıklarına dikkat çeken AK Parti Milletvekili Adayı Debgici,“Bu kadar sıkıntılı süreç içerisinde vatandaşlarımızın esnaflarımızla birlikte alışveriş yapmaları hayatın akışının hızlanması mutluluk vericidir.  İnşallah bu süreci hızlandıracağız. Devletimiz ilk günden bu yana vatandaşlarımızın yanında. Bunu hem alışveriş yapan kardeşlerimiz hem de esnaf vatandaşlarımız söylüyorlar. Eksikler muhakkak var. Onları da inşallah tamamlayacağız. Doğru adımlarla yolumuza devam edeceğiz. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN