Siyaset

Siyaset Haberleri

Yeniden Refah Partisi’nde şok istifa

Yeniden Refah Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Alaaddin Aksoy, 1,5 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti genişletilmiş İl Başkanları toplantısı yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yardımcıoğlu: İyi Parti, o masada olduğu sürece fabrika ayarları bozulacak

Batı Asya Araştırmaları Enstitüsü Başkanı (BAAE) Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu’nun İYİ Parti’nin 6’lı masada olmaması yönündeki açıklamaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti’ye masayı terk etmesi ve milli-yerli duruş sergilemek üzere konumunu yeniden gözden geçirmesi çağrısında bulundu.

AK Parti yerel yönetimler başkanlığı istişare toplantısı yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı Gaziantep’te gerçekleştirildi.

AK Parti teşkilat akademisi eğitim programı Kahramanmaraş’ta yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen Teşkilat Akademisi Eğitim Programı Kahramanmaraş’ta gerçekleştirildi.

Saadet Partisi İl Başkanı Zor’dan Büyük Kongre sonrası ilk açıklama

Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Zor, geçtiğimiz pazar günü Ankara'da yapılan Olağan Büyük Kongresi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Mahir Ünal görevi Özlem Zengin’e devretti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Grup Başkanvekilliği görevini Av. Özlem Zengin’e devretti.

AK Partili Mahir Ünal, Grup Başkanvekili görevinden affını istedi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Gurup Başkanvekilliği görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı belli oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan İlçe Başkanlığı görevine Servet Okur atandı.

Sezen Büker, İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanlığına aday oldu

4 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilecek İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanlığı 3. Olağanüstü Kongresinde Sezen Büker, İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Görevden alınan Av. Doğan Murat Kılıç, ilk açıklamayı yaptı

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in imzasını taşıyan görev sonlandırması yazısı ile bu sabah görevden alındı. Kılıç, paylaşımında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in emrinde olduğu yazdı.

İyi Parti’de deprem

İyi Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri görevden alındı.

TBMM'de bu hafta

TBMM Genel Kurulu, "dezenformasyonla mücadele düzenlemesi" olarak bilinen Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerindeki görüşmelerini sürdürecek.

AK Parti Kahramanmaraş teşkilatları Ankara'ya çıkarma yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya Kahramanmaraş'tan gelen 200 kişilik teşkilat üyeleri de katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘2023'e Doğru Şehir Buluşmaları’ başlığı altında milletle yeni bir buluşma programı başlattıklarını hatırlatarak, bu kapsamda, partisinin Genel Merkezi, milletvekilleri ve bakanlarla bir yandan Ankara'daki çalışmaları yürüteceklerini, bir yandan da ilçe ilçe tüm şehirlere giderek milletle kucaklaşacaklarını kaydetti.

AK Partili Traş, görevinden istifa etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Traş, gördüğü lüzum üzerine İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Özcan: Kahramanmaraş ve Onikişubat, Türkiye’de AK Parti’nin kalelerindendir

2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’nda konuşan TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, ‘Kahramanmaraş’ta olmaktan hem onur hem de şeref duydum. Kahramanmaraş, Onikişubat ilçemizle birlikte Türkiye’de AK Parti’nin kalelerinden bir tanesidir’ dedi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan’ın Kahramanmaraş’ta

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Kahramanmaraş’a geldi. Saadet Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Zor tarafından organize edilen basın toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, 1925 yılında İstiklal Madalyası, 1973 yılında Kahraman unvanını alan 3 bölgemizde toprağı bulunan Kahramanmaraş’ta olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

AK Partili Kurtulmuş: Türkiye, artık seçim sath-ı maili girdi

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Kahramanmaraş Valiliğini ziyaret etti. Çeşitli programlara katılmak için kente gelen Kurtulmuş, ziyarette Valilik Şeref Defteri'ni imzaladı.

CHP’li Özel: Gürsel Tekin'in açıklaması kendisinin kişisel değerlendirmesidir

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in ‘HDP'ye bakanlık verilebilir’ sözlerine ilişkin, ‘Sayın Gürsel Tekin'in orada yapmış olduğu açıklamada kendisinin kişisel değerlendirmesidir. Millet İttifakı'nın böyle bir gündemi olmadığı açıklanmıştır.’ dedi.

Toplam 908 haber.