KİÜ Rektörü Prof. Dr. Bakan'dan Başkan Güngör'e ziyaret

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Prof. Dr. Bakan, Başkan Güngör ile yaptığı görüşmede, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi hakkında bilgiler vererek, üniversite ve yerel yönetimler arası işbirliği konusunda istişarelerde bulundu.

Rektör Bakan, “Misafirperverliğinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör’e teşekkür ediyorum. Oldukça verimli bir görüşme oldu. Birçok konuda fikir alış-verişinde bulunduk. Kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyareti için Bakan’a teşekkür eden Başkan Hayrettin Güngör, “Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü olarak atanan Sayın İsmail Bakan’ı misafir ettik. Nazik ziyaretleri için Bakan’a teşekkür ediyor, yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Eğitime ve gençlerimize hizmet noktasında el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Rektör Bakan, Başkan Güngör’ü ziyaretinin ardından, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Rüstem Keleş’i ziyaret etti. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN