Kitap ve Kültür Fuarı tüm hızıyla devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Kahramanmaraş 8. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'nda 19 Ekim Çarşamba günü Mehmet Işık, Hilal Çorbacıoğlu, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Hulki Cevizoğlu ve Ali Ural, edebiyatseverlerle bir araya gelecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Sonay Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 8. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı; imza günü, söyleşi ve panel gibi çeşitli etkinliklerle hız kesmeden devam ediyor. Fuar kapsamında 19 Ekim Çarşamba günü usta kalemler, alanında uzman isimler ve ünlü simalar kültür sanat dostlarıyla bir araya gelecek. 

Etkinlikler saat 10.00 – 11.00 ve 12.00’da gerçekleştirilecek Tarihçi – Yazar Mehmet Işık söyleşisiyle start alacak. Daha sonra saat 13.00’da Yazar Hilal Çorbacıoğlu, 14.00’da Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, 15.00’da Gazeteci – Yazar Hulki Cezioğlu ve 17.00’da Şair Ali Ural Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) edebiyatseverlerle bir araya gelecek. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, tüm edebiyatseverlerin söyleşi ve imza günü etkinliklerine davetli olduğu belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN