Cemile Akkoyun Millet Konağı hizmete açıldı

Akkoyun ailesi tarafından Onikişubat ilçesi Üngüt Mahallesi'ne kazandırılan Cemile Akkoyun Millet Konağı düzenlenen programla Kahramanmaraşlıların kullanımına açıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cemile Akkoyun Millet Konağı’nın açılış programına katıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Akkoyun ailesi tarafından Onikişubat ilçesi Üngüt Mahallesi’ne kazandırılan Cemile Akkoyun Millet Konağı’nın açılış programında Başkan Hayrettin Güngör’ün yanı sıra Vali Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Av. Ahmet Özdemir ve Mehmet Cihat Sezal, Garnizon Komutanı Emin Mehmet Terzioğlu, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş da yer aldı.

Mahallemize ve şehrimize hayırlı olsun

Programın açılış konuşmasını yapan hayırsever Orhan Akkoyun, “Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle annemin adını taşıyan Millet Konağı’nı mahallemize kazandırdık. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan Hayrettin Güngör başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Millet Konağımızın mahallemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hayırsever ailemize teşekkür ediyorum

Cemile Akkoyun Millet Konağı’nın açılış programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla hayırsever Akkoyun ailemiz tarafından şehrimize kazandırılan Millet Konağımızın açılışına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Hayırsever hemşehrimiz Orhan Akkoyun’a ve emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlarını kabul eylesin inşallah. Şehrimizde bu tür sosyal alanlar çok fazla talep görüyor ve ihtiyaç duyuluyor. Bizler de şehrimizde bu tür çok kullanışlı sosyal alanların sayısını artırmak için gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Cemile Akkoyun Millet Konağı’nın Kahramanmaraş’a hayırlı olmasını dileyen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, “Şehrimize uzun yıllar boyunca hizmet edecek güzel bir eserin açılışında yer almaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bu eserin şehrimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul eylesin” dedi. Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Cemile Akkoyun Millet Konağı’nın açılış kurdelesi kesildi.
 

Bakmadan Geçme