14 Mayıs seçimleri öncesi MHP'ye katıldılar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nda seçim öncesi partiye katılmak isteyen yeni isimler için genel katılım töreni düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

MHP İl Başkanlığı’nın Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi yanındaki konteynerinde düzenlenen katılım töreninde MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Vahit Demiröz katılımcı isimlerin rozetlerini taktı.

Rozetlerin takılması ve üyelik formlarının imzalanması sonrasında konuşma yapan İl Başkanı Demiröz: “Milliyetçi Hareket Partisine vatandaşlarımızın teveccühü devam ediyor. Biz bunu saha ziyaretlerimiz sırasında görüyorduk. Bizlere gelen talepler sonrasında bugünde genel katılım töreni düzenlemeye karar verdik. Farklı partilere üyelikleri bulunan olan ancak çeşitli nedenlerden dolayı ayrılıp, partimize katılmak isteyen vatandaşlarımızın bugün üyeliklerini gerçekleştirdik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Demiröz, bu yoğun ilgi ve teveccüh ile Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi’nin sandıktan sürpriz bir sonuç çıkabileceğine de değindi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN