Vali Coşkun'dan Anneler Gününe özel duygusal ziyaret

Anneler Günü münasebetiyle Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Şehit Hakan Akdere'nin annesi Zekiye Akdere ile Şehit Deniz Doğan'ın annesi Hanife Doğan'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Bu yıl 14 Mayıs tarihinde kutlanan Anneler Günü dolayısıyla Vali Çoşkun, şehit annelerine ziyarette bulundu.
 
Şehit anneleriyle bir süre sohbet eden Vali Coşkun, “Bugün anneler için özel bir gün, ancak şüphesiz ki şehit annelerimiz için çok daha anlamlı bir gün. Sizlerin evlatları memleketimiz için çok büyük fedakârlıkta bulundular,  ülkemizin birlik, beraberliği ve bekası için aziz vatanımız için canlarını feda ederek şehit oldular. Şehitlerimizin siz kıymetli anneleri ve ailesi, bizlere en değerli emanetlerdir. Bu emanetlere sahip çıkmak asli görevimizdir. Anneler günü vesilesiyle bugün siz kıymetli annelerimizi ziyaret ettik, hepinizin ellerinden öpüyorum. Rabbim inşallah evlatlarınız ile sizleri cennetinde buluştursun. Bizleri de şehitlerimizin şefaatinden mahrum bırakmasın” diye konuştu.
 
Şehit anneleri ve aileleri ise ziyaret vesilesiyle duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri dolayısıyla Vali Coşkun’a teşekkür etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN