Türkoğlu Belediyesi'nden açık hava sinema etkinliği

Kahramanmaraş'ın metropol ilçesi Türkoğlu'nda açık hava sinema etkinliği düzenlendi. Türkoğlu Belediyesi tarafından organize edilen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Türkoğlu Millet Meydanında düzenlenen etkinlikte palyaço gösterisi çocuk etkinliğine de yer verildi. Etkinlikte çocuklara özel pamuk şeker, dondurma, patlamış mısır, meyan şerbeti gibi ikramlarda bulunuldu.

Etkinlik ile ilgili konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş: “Sosyal belediyecilik en önemli görevlerimizden biri. Türkoğlu Belediyesi olarak Yaz etkinlikleri kapsamında Türkoğlu Millet Meydanında düzenlediğimiz açık hava sinema günleri ve çeşitli etkinliklerimizin ilk günü sona erdi. 

Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile gerçekleşen etkinliğimiz, çocuklarımıza özel pamuk şeker, dondurma, patlamış mısır, meyan şerbeti vb. ikramlarımızın yanı sıra palyaço, şişme oyun parkuru gibi çeşitli eğlenceli oyunlarla devam etti.

Sınırsız ikram ve eğlencenin ardından, açık hava sinemasında çocuklarımızı 'Cesur Balık' adlı sinema filmi ile buluşturduk. Filmin sonrasında ise yapılan çekilişlerle bisiklet, futbol topu, satranç takımı, forma gibi hediyelerde bulunduk.

Unutulmaz bir gün yaşayarak gönlünce eğlenen çocukların sevinçleri görülmeye değerdi. Tüm hemşerilerimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder, haftaya yine aynı saatte tekrar bekleriz.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN