Kahramanmaraş'ta uyuşturucu ticareti yapan 1 kişi tutuklandı

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde düzenlenen operasyonda yakalanan şüpheli tutuklandı.  

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sokak satıcısı diye tabir edilen madde bağımlılarına para karşılığında uyuşturucu madde temin eden şüpheliye yönelik yürütülen çalışmada uyuşturucu alışverişi esnasında K.Ç. isimli şüpheli yakalandı. 

Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde şüphelilerin üzerlerinde ve ikametinde gerçekleştirilen aramalarda alışveriş esnasında ele geçirilen uyuşturucu madde ile aynı özellikte ve paketlenmiş satışa hazır vaziyette uyuşturucu madde ve çeşitli miktarlarda farklı uyuşturucu maddeler ile 71 kök uyuşturucu madde üretiminde kullanılan bitki, 1 adet hassas terazi, 1 adet tabanca ve 1 adet av tüfeği ile uyuşturucu madde paketlemede kullanılan materyaller ele geçirildi. 

Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan K.Ç. isimli şüpheli çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Bakmadan Geçme