Psikolog Dalan, kaygıyı yönetebilmeyi anlatacak

Uzman Psikolog Uğur Dalan, 11 Mayıs Perşembe günü Kahramanmaraş'ta 'Kaygıyı Yönetebilmek' konulu eğitim semineri düzenleyecek. Büyükşehir'in Instagram hesabından çevrimiçi gerçekleştirilecek seminer, saat 20.30'da başlayacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Sonay Baykut

Şehrin tekrar ayağa kaldırılması ve hayatın normale dönmesi noktasında tüm alanlarda çalışmalarını kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, farklı yaş gruplarına yönelik psiko-sosyal destek programlarını da depremzedelerle buluşturmaya devam ediyor. 

Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Afet Sonrası Psiko-Sosyal Destek Seminerleri’ kapsamında 11 Mayıs Perşembe günü Uzman Psikolog Uğur Dalan’ın katılımıyla ‘Kaygıyı Yönetebilmek’ konulu program düzenlenecek. 

Moderatörlüğünü Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan’ın yapacağı seminer, saat 20.30’da Büyükşehir Belediyesi’nin Instagram hesabından çevrimiçi gerçekleştirilecek. 

Afet sonrası meydana gelebilecek olası travmaların en aza indirilmesi ve kaygının yönetilebilmesi noktasında pek çok konunun farklı perspektiften ele alınacağı eğitim seminerine tüm vatandaşlar davet edildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN