AK Parti teşkilatları iftarda bir araya geldi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından organize edilen İftar programına 28'inci dönem Milletvekili Adayları, mevcut milletvekilleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Tarım ve Orman Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen AK Parti Teşkilat İftarı’na katıldı. 

27. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, 28. Dönem Milletvekili Adayları ve teşkilat mensuplarının da katılımıyla Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen programda Başkan Güngör ve Bakan Kirişci vatandaşlarla iftar yaptı. 

Programa ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Güngör, “Teşkilatımız organizesinde düzenlenen iftarda hemşehrilerimiz ve dava arkadaşlarımızla orucumuzu açtık. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci ve tüm milletvekili adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. 27. Dönemde görev alan tüm milletvekillerimize de şehrimize kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Biz milletimizden aldığımız ilhamla ve doğru adımlarla yola devam ediyoruz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN