Ahşap Boyama Atölyesine yoğun ilgi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kahramanmaraş'taki bir AVM'de düzenlenen Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi, katılımcıların beğenisini kazandı.

Meslek Edindirme Kursları’nda düzenlediği eğitimlerle vatandaşların kişisel becerilerini geliştirmesine, yeni hobiler edinmesine ve kültürel kazanımlarını artırmalarına katkı sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bir AVM’de de birbirinden renkli ve eğlenceli atölyeleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. 

Daha önce Anneler Günü ve Kadınlar Günü’nde; takı tasarım, ebru sanatı tekniği ve seramik boyama atölyelerini vatandaşlarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi düzenledi. 

4 saat boyunca devam eden atölyeye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Eğitmenler eşliğinde ahşap boyama sanatını öğrenen katılımcılar, etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirterek Büyükşehir Belediyesi ve KAMEK eğitmenlerine teşekkür etti.

Güzel bir deneyim oldu

Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi katılımcılarından Serdar Çıtırı, “Bu güzel programa eşim ve çocuklarımla birlikte katıldık. Etkinlikten çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Betül Çıtırı ise, “Ahşap boyama sanatını çok merak ediyordum ancak daha önce hiç deneme fırsatım olmamıştı. Benim için çok güzel bir deneyim oldu. Böyle güzel bir etkinliği bizlerle buluşturduğu için Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Diğer bir katılımcı Durdu Mehmet Ateş, “Ailemle birlikte AVM’ye gezmeye gelmiştik. Bu güzel etkinlik ile karşılaştık. Çok eğlenceli ve verimli bir etkinlik oldu. Ev sahipliği için AVM’ye ve bu güzel etkinlik için Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Bakmadan Geçme