Yeniden Refah Partisi'nde şok istifa

Yeniden Refah Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Alaaddin Aksoy, 1,5 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

İstifasını sosyal medya hesabından paylaşan Aksoy, şu ifadelere yer verdi: “Yeniden Refah Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Yaklaşık 15 - 16 Aylık İlçe Başkanlığı dönemimde yardımcılarım ve Yönetim Kurulu ekibimizle her ortam ve şartta milli görüşü, inandığımız dava ve partimizi anlattık. 

Bu süre içerisinde çok güzel insanlarla tanıştık, karşılaştık. Elbette karşımıza sorunlarda çıktı. Ancak biz maddi manevi hiçbir beklenti içerisinde olmadan gücümüzün yettiği kadar bu sorunlarla mücadele etmeye çalıştık. Bize yüreği ile gelenlere yüreğimizi açtık, ama dili ayrı yüreği ayrı olanları hiç duymayacak kadar sağır olduk. Elbette milli görüş bir davadır ve bu davada bayrak değişimleri mutlaka olacaktır. 

Bize İlçe Başkanlığımız sürecinde siyaset çok güzel manevi kazanımlar ve dostluklarda kattı. Çok güzel şeylerde öğretti. Merhum Necmettin Erbakan hocamın dediği gibi siyasette 24 saatin söylem ve eylemler için çok uzun süre olduğunu öğrendik. Atatürk'ün Gençliğe Hitabe de dediği gibi "Seni bu vazifeden mahrum etmek isteyecek dahili ve harici bedhahların olacaktır. Sözünün gerçekliğini öğrendik. Ancak biz son ana kadar bize verilen vazifeyi layıkı ile yapmaya çalıştık. 

Bu bağlamda bu süre içerisinde hem milli görüşe hem de şahsıma inanıp güvenip benimle birlikte yol yürüyen başta başkan yardımcılarım ve nezdinde tüm yönetim ekibime teşekkür ediyorum. Bundan sonra davamıza ve partimize olan desteğimiz devam edecektir.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN