Yeniden Refah Partisi, Dulkadiroğlu seçim ofisini açtı

Kahramanmaraş'ta Yeniden Refah Partisinin her gün yükselen grafiği Dulkadiroğlu'nda tavan yaptı. Seçim bürolarının açılışında konuşan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Muhammet Aydoğar, 'Refah belediyeciliğinde rant yok, kişiye özel hizmet yok, rüşvet yok, sadece halk ve hak var' dedi.

Yeniden Refah Partisi Dulkadiroğlu Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı büyük bir kalabalıkla gerçekleşti. 

31 Mart Yerel İdare Seçimlerine 2 aydan az bir süre kalırken, siyasi partiler hızla seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kahramanmaraş’ta adaylarıyla ve teşkilatlarıyla iddialı bir şekilde yerel seçimlere hazırlanan Yeniden Refah Partisi, Dulkadiroğlu ilçesinde seçim ofisini açarak seçim çalışmalarını hızlandırdı. Doğu Kent yolu üzerinde bulunan seçim ofisinin açılışına partililer ve çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi. Açılışta konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Akpınar, ahlaklı bir belediyecilik anlayışı için yola çıktıklarını kaydetti. 

Yeniden Refah Partisi Türkiye’nin kilit partisi olmuştur

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammed Aydoğan, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’nin kilit partisi olduğunu belirterek bütün belediyelere talip olduklarını ifade etti. 

Aydoğan; “Bugün hem Dulkadiroğlu ilçemiz için hem de ülkemiz için tarihi bir gün. Genel Başkanımız Fatih Erbakan Bey, duruşu ve durması gerektiği gibi durduğu için Ankara, İstanbul ve İzmir’le ilgili ittifak kararını açıklamıştır. Yeniden Refah Partisi, tüm Türkiye’de olduğu gibi kendi ismiyle, kendi adaylarıyla seçime girecektir. Bugün Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin kilit partisi olmuştur. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Kahramanmaraş’ın da kilit partisi olacaktır. Büyükşehir’de ve 11 ilçede bütün adaylarımız iddialı olacaktır. 

Biz ittifak yapmayacağımızı belirtmiştik

Diğer siyasi partilerin tamamı ittifak arayışı içerisindeyken, biz Kahramanmaraş’ta hiçbir siyasi partiyle ittifak yapmayacağımızı bildirdik. 8 ilçe belediye başkanımızı açıkladık, önümüzdeki hafta diğer 3 ilçe belediye başkanımızı ve büyükşehir belediye başkanımızı açıklayacağız. Esnaf belediyecilik anlayışını hakim edeceğiz, müşterimiz vatandaş olacak. Vatandaşa hizmet edecek belediyeciliği hakim kılacağız. Dulkadiroğlu ilçemiz için gerekli çalışmaları yaptık ve Dulkadiroğlu ilçemizde Bertiz doğumlu, hayatı Sakarya, Namık Kemal Mahallelerinde geçmiş Mehmet Akpınar başkanımızı aday gösterdik. İnanıyorum ki Bertiz köylerimiz evladına sahip çıkacaktır. Dulkadiroğlu kendi evladına sahip çıkacaktır. Göreceksiniz ki Kahramanmaraş’ın bütün ilçelerinde en liyakatli adayı Yeniden Refah Partisi tespit etmiştir. Geçmişte Refah Partisi, bütün belediyeli Anavatan Partisi’nden aldığı gibi bizlerde bugün Yeniden Refah Partisi olarak bütün belediyeleri alacağız. Yıkılmayacak kale yoktur” şeklinde konuştu.

Seçim ofislerimiz zaferin simgesi olacaktır

Açılışa katılan ve konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Ceyhan ise; “Bugün burada Mehmet Başkanımızın seçim bürosunu açmak için bulunduk. İnşallah bu seçim bürosu 31 Mart Gecesi belediyelere dikilecek olan Yeniden Refah bayrağının simgesi olacaktır” dedi.

Açılışın ardından, vatandaşlara ve partililere Selamet Derneği tarafından çorba dağıtımı yapıldı.

Bakmadan Geçme