Vali Ünlüer'den basın mensuplarımıza ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Basın evi toplantı salonunda basın mensuplarıyla bir süre sohbet ederek ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali Ünlüer, basın mensuplarının sorularına tek tek cevap verdi.
 
10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla katıldığı Valililer toplantısı sebebiyle basın mensuplarıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir araya gelmekte geciktiklerini ve bu sebeple üzgün olduğunu ifade eden Vali Ünlüer, kamuoyunun aydınlatılması adına habercilik mesleğini depremi yaşamış şehrin zor şartlarına rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet eden basın mensuplarının özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti. 

Şehrin her yönüyle kalkındırmak için birlikte mücadele edeceklerini belirten Vali Ünlüer, bu ziyaret vesilesiyle de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
 
Basın mensupları ise Vali Ünlüer’e, iyi dileklerinden ve yaptıkları nezaket ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade etti.
 

Bakmadan Geçme