Şehit Aileleri ve Gaziler derneğinden Mevlid-i Şerif ve Anneler Günü programı

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından Mevlid-i Şerif ve Anneler Günü programı düzenlendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti 28. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından düzenlenen Mevlid-i Şerif ve Anneler Günü programına katıldı. 

Vali Ömer Faruk Coşkun, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve dernek yöneticilerinin de yer aldığı programda Kirişci ve Güngör, şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Güngör programda, katılımcıların Anneler Günü’nü kutlayarak tüm annelere çiçek hediye etti.

Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yanındayız

Program sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, valimiz ve il başkanımızla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’nin düzenlediği Mevlid-i Şerif ve Anneler Günü programına katıldık. Aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli aileleri ve gazilerimizle bir araya geldik. Ülkemizin birliği için gözünü kırpmadan canını feda eden tüm şehitlerimizi ve hayatını kaybeden gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyoruz. Ruhları şad olsun. Hayatta olan gazilerimize de hayırlı ömürler diliyoruz. Daima şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız. Yalnız bırakmadık, bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
 

Bakmadan Geçme