- Haberler
- Kahramanmaraş
- Ramazan Gürbak'tan Başkan Güngör'e teşekkür
Ramazan Gürbak'tan Başkan Güngör'e teşekkür
Onikişubat Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, kırsal mahallelerdeki yerinde dönüşüm sorununu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen'i arayarak çözen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e teşekkür etti.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Geniş katılımla gerçekleştirilen toplantıda şehir genelinde devam eden imar ve inşa süreçleri konuşuldu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, muhtarlarla tek tek ilgilenerek talepleri not aldı ve çalışmalarda gelinen son süreçler ile ilgili bilgileri paylaştı. Toplantıda söz alan Onikişubat Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e kırsal mahallelerde yerinde dönüşüm sorununun çözümüne destek olduğu için teşekkür etti.
Ankara’yla güçlü bağlantı
Gürbak, “Kırsal bölgelerde yapısı yıkılan vatandaşın yerinde dönüşüm başvuruları ile ilgili bir sorun yaşanıyordu. Bir imar problemi vardı, vatandaşlardan çap isteniyordu. İlgili yetkililere, belediyelere ilettim. En sonunda da Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza konuyu ilettim. Sizlerden istirhamımız; sizin Ankara ile bağınız güçlü, bundan istifade edelim dedik. Sağ olsun ilgi gösterdi. Bakan Yardımcımız Vedad Bey’i arayarak sorunu çözdü. Bu sayede kırsal mahallelerdeki vatandaşlarımız evlerini yerinde dönüşümle hızla yaptırabilecekler. Bunun önü açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör’e göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Bakmadan Geçme
![Kahramanmaraş'ta mahalleler tek tek yeni altyapıya kavuşuyor](https://i.gazetecin.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kahramanmaras-ta-mahalleler-te_1721916272_EH2ajy.jpg)
![Yaz sıcaklarının vazgeçilmesi 'klimalarının doğru kullanımı'](https://i.gazetecin.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yaz-sicaklarinin-vazgecilmesi-_1721909614_DLBeYW.jpg)
![Kahramanmaraş Kadın İş Geliştirme Merkezi projesi hayata geçiyor](https://i.gazetecin.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kahramanmaras-kadin-is-gelisti_1721909436_Vdq8RG.jpg)
![KİPAŞ Holding'den Kahramanmaraş İstiklalspor'a 50 milyon destek](https://i.gazetecin.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kipas-holding-den-kahramanmara_1721907317_YKvZen.jpg)
![KMESOB, aşure etkinliği düzenlendi!](https://i.gazetecin.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kmesob-asure-etkinligi-duzenle_1721834639_4djG0f.jpg)
![Rezerv alanda kalan iş yerleri için 420 geçici iş yeri hazırlanıyor](https://i.gazetecin.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/rezerv-alanda-kalan-is-yerleri_1721833975_PdpC2J.jpg)