• Haberler
  • Kahramanmaraş
  • Onikişubat, Dulkadiroğlu, Göksun, Çağlayancerit ve Pazarcık ilçelerinde çalışmalar sürüyor

Onikişubat, Dulkadiroğlu, Göksun, Çağlayancerit ve Pazarcık ilçelerinde çalışmalar sürüyor

Kahramanmaraş'ın Göksun, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Çağlayancerit ve Pazarcık ilçelerinde kilit parke ve bordür uygulamaları sürüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Göksun, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Çağlayancerit ve Pazarcık ilçelerinde kilit parke ve bordür uygulamaları gerçekleştiriyor. 

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler tarafından Göksun’da Kaleköy Mahallesi’nde gerçekleştirilen kilit parke ve bordür uygulamaları tamamlanırken, Yeşilköy Mahallesi’ne bağlı Ortamış Obası’nda çalışmalar hızla sürüyor. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilçeye yaklaşık 10 bin metrekare kilit parke yol kazandırılacak.

Onikişubat ve Dulkadiroğlu’nda arterler Büyükşehir’le yenileniyor

Ekipler; Onikişubat ilçesinin Tekir Mahallesi Yeşilgöz mevkiinde ve Topçalı Mahallesi Hökmenli Obası’nda; Dulkadiroğlu’nda ise Yenipınar Mahallesi Yenioba mevkiinde çalışmalarını sürdürüyor. Kent merkezinde yer alan iki ilçede gerçekleştirilen toplamda 6 bin metrekarelik parke çalışması kısa süre içinde tamamlanacak.

Büyükşehir ekipleri Çağlayancerit ve Pazarcık’ta

Çağlayancerit ilçesi İstiklal Mahallesi’nin merkezinde kilit parke yol çalışmalarını tamamlanırken, Güney Obası’nda ise uygulamalar sürüyor. Pazarcık ilçesi Osmandede Mahallesi de çalışma gerçekleştirilen diğer bir adres oldu. İlçenin Bağdınısağır Mahallesi’nde bulunan mezarlıkta ise kilit parke ve bordür uygulamaları hızla sürerken ilçeye toplamda 11 bin metrekare kilit parke ve bordür kazandırılacak.
 

Bakmadan Geçme