MHP'nin adayı Turan Şahin'den esnafa bayram ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş 2'nci sıra Milletvekili adayı Doç. Dr. Turan Şahin, Kahramanmaraş'ta çarşı esnafına bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Esnafları ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Şahin, burada gazetecilere de açıklamalarda bulundu. 

MHP olarak milletvekili listelerinin 6 Nisan gecesi paylaşıldığını ve 7 Nisan’da listelerin teslim edildiğine vurgu yapan Şahin: “10 Nisan itibari ile listeleri verilmesinden sonra da sahaya indik. Saygıdeğer genel başkanımızın, milletvekili adaylarımıza ilişkin seçim çalışmalarımızı vatandaşımızın acılarını paylaşmak açısından sükunetle yürütülmesi gerektiğini ifade etmişler, zati hallerimizde biz de bu kapsamda Maraş‘ımızda ki çalışmalarımıza başlayarak ziyaretlerde bulunduk.” dedi.

Çadırlarda yaşamlar olduğuna değinen Şahin, şöyle konuştu: “Bu noktada özellikle çadırlarımızı ve konteynerlarımızı ziyaret ediyoruz. Burada yaşamlar var. Bu noktada özellikle ziyarete gittiğimizde üzüntülü olarak onları ziyaret ettiğimizi ifade ettiğimiz de, şehrimizin irfanlı vatandaşları, bize hiç üzülmeyin devletimiz yanımızda, Milliyetçi Hareket Partimiz yanımızda. Elbirliğiyle ayağa kalkacağız şeklinde bizleri de teselli ettiler. Biz de kalıcı konutlar yapılıncaya kadar yanlarında olacağımızı, evlerinde sıcak çorbaları kaynatılıncaya kadar yanlarında olduğumuzu ifade ettik.”
 

Bakmadan Geçme