MHP Milletvekili Karakoç Dora'dan Kurultay öncesi açıklama

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin öncülüğünde partinin MYK ve MDK listelerinin belirleneceği 14. Olağan Büyük Kurultayı 17 Mart Pazar günü saat 10.00'da Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek olan kurultay öncesi MHP Kahramanmaraş Milletvekili Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, açıklama yaptı.

Milletvekili Karakoç Dora, açıklamasında, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımıza göstermiş olduğu hedef ve ülküler ışığında gerçekleştirecek olduğumuz bir kutlu kurultayın daha arifesindeyiz.

“Ülke için var olduk, bir ülküye yar olduk. Ülkeye sevda, ülküye yemin” ve “Ülkümüz ömür boyu, candan öte” düsturlarıyla Türk Yüzyılının parlayan güneşi olacak olan Türkiye’yi inşa edecek yeni bir miladın heyecanını yaşıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin evladı olmakla her daim iftihar eden bizler Ankara’dan tüm Türkiye’ye, Turan coğrafyasına ve tüm dünyaya Milliyetçi-Ülkücü Hareketin sarsılmaz bağlılığını ve vatan sevdasını bir kere daha nakşedeceğiz. 

Başta Kahramanmaraş İl ve ilçe teşkilatlarımız olmak üzere ülkemizin dört bir yanından akın akın gelecek olan bütün partililerimizle kurultay salonumuzu bir toy coşkusuyla doldurarak liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin Milliyetçi Türkiye sevdasına ezelden ebede değin omuz vereceğiz.” Dedi.
 

Bakmadan Geçme