Metin Şentürk, Kahramanmaraşlı gençlerle bir araya geldi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çınar Altı Gençlik Söyleşileri kapsamında ünlü sanatçı Metin Şentürk 'Genç Bakış Açısı' programıyla Avşar Yurdu Konferans Salonunda gençlerle bir araya geldi.

Programa Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, yurt müdürleri, personelleri ve aileleri ile GSB yurtlarında kalan üniversite öğrencileri, gençlik merkezleri gönüllü gençleri, sporcular ve antrenörleri katılım sağladılar.

Program salonu dolduran izleyicilere Metin Şentürk’ün hayatının dönüm noktalarının anlatıldığı videonun izletilmesi ile başladı. Sanatçı Gençlere hayatlarında başarıya ulaşmanın, mutlu olmanın, zor zamanlarda sıkıntılara düşüldüğünde nasıl mücadele edileceğini hayatından örnekler vererek anlattı. Birbirinden güzel şarkılarını gençler ile birlikte seslendirdi. Ayrıca gençlerin sorularını cevapladı.

Unutulmaz gecenin sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz Sanatçıya çiçek ve Kahramanmaraş işi bakır sunumluk takdim etti. İl Müdürü burda yaptığı konuşmada şunları söyledi “ Metin Şentürk’e bu güzel gecede gençlerimize ve bizlere değer kattığı, çok güzel bilgiler, çok güzel öğütler verdiği için gençlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Buraya şehrimizin birçok noktasından gelen, yurtlarımızdan gelen gençlerimize, antrenör arkadaşlarımıza, sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum, paravoley takımımız burda özellikle  onların gelmesinden mutluluk duydum, hepinize çok teşekkür ediyorum. Güzel bir etkinlik oldu Metin beyi inşallah başka bir etkinlikte aramızda görmek istiyoruz.” Dedi.

Bakmadan Geçme