• Haberler
  • Kahramanmaraş
  • Kara: AK Parti kurulduğu günden bu güne milletinin hissiyatına önem vermiş bir parti

Kara: AK Parti kurulduğu günden bu güne milletinin hissiyatına önem vermiş bir parti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, yürütülen seçim çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamasında AK Kadroların seçim döneminden önce olduğu gibi seçim döneminde de sahada olduğunu söyledi.

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Kara: “6 Şubat tarihli depremlerin gölgesinde bir seçim kampanyası yürütüyoruz. Öncelikle hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. AK Parti kurulduğu günden bu güne milletinin hissiyatına önem vermiş, onun derdiyle dertlenmiş, onun sevinciyle mutlu olmuş bir partidir. Cumhurbaşkanımız liderliğinde bizde bu zamana kadar milletimiz bize hangi duyguyu, hangi istikameti çizdiyse ona göre hareket ettik. Dolayısıyla depremin gölgesinde yürüttüğümüz seçim kampanyamızda giydirilmiş arabalar, müzikler, kalabalıklar gibi konulara çok dikkat etmek suretiyle insanımızın acısını, hemşerilerimizin yaralarının farkında olarak ve bu yaraları sarmak için ne yapabiliriz, bu noktada bize ulaşmayan, ulaşamayan, bizim haberdar olmadığımız bir şey var mı? Ya da milletimizin bu zamana kadarki süreç içerisinde işlerin çözümü noktasında bize söyleyeceği bir söz varsa onları dinlemek ve Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletip milletvekili adaylarımızla birlikte esnaflarımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Gündüzleri esnaflarımızı, akşamları çadır ve konteyner kentlerimizde kalan ailelerimizi ziyaret ediyoruz. 

Vatandaşlarımızla bir araya gelmek bizim görevimiz

Seçimden öncede hiçbir siyasi parti AK Parti kadar çalışmadı seçim zamanı da bu böyle. Vatandaşlarımız bunu sosyal medya hesaplarından zaten takip edip, takdir ediyor. Bu bizim zaten görevimiz. Türkiye’nin birinci partisi olarak, Cumhur İttifakının bir paydaşı olarak en çok vatandaşlarımızla bir araya gelmek bizim görevimiz. Bu noktada üstümüze düşeni hem seçimden önce, şimdi, hem de seçimden sonra milletimizle beraber olmaya, onlarla hasbihal etmeye, onların problemlerine çözüm bulmaya inşallah devam edeceğiz.

Hemşerilerimiz bu zamana kadar AK Parti’ye Cumhurbaşkanı’mıza güvendiler

Hemşerilerimiz bu zamana kadar AK Parti’ye Cumhurbaşkanı’mıza güvendiler ve çok ciddi manada destek verdiler. Ben aynı güvenin bugünden itibaren, hele hele de ülkemizin bugünkü seçim atmosferinde çok çok daha güvenmeleri gerektiğini ifade etmek istiyorum. 7’li masa; HDP ile artık işbirlikleri ayan beyan ortada olduğu için söylüyorum. Vatandaşlarımızın hem ülkemizin içinden geçtiği süreçte yaraların sarılması noktasında hem de ülkemizin birlik ve beraberliğine zeval verecek oluşumlara fırsat vermeyeceğine inancımı ifade etmek istiyorum. Tüm Kahramanmaraşlı vatandaşlarımızın 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakına, Cumhurbaşkanımıza büyük oradan destek vermelerini bekliyoruz ve inşallah onlar için dün ve bugün olduğu gibi seçimden sonrada tüm gayretimizle çalışacağımızı ifade ediyorum.” Dedi.
 

Bakmadan Geçme