Kahramanmaraş'ta narkotik operasyonu!

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 66 şahıs, uyuşturucu madde ticareti yapan 7 şahıs, ikamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 22 şahıs olmak üzere toplam 95 kişi yakalandı.

Kahramanmaraş il genelinde Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde bir haftalık süreçte düzenlenen operasyonlarda çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 66 şahıs, uyuşturucu madde ticareti yapan 7 şahıs, ikamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 22 şahıs olmak üzere toplam 95 kişi yakalandı.

Çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 66 şahıs, Uyuşturucu Madde Ticareti yapan 7 şahıs, İkamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 22 şahıs olmak üzere toplam 111 kişi yakalanarak adli makamlara sevk edilmiş, 95 şahıs yakalandı, 45 şahıs tutuklandı.

Bu çalışmalar esnasında; 216,4 gr Metamfetamin, 59 adet Sentetik Ecza, 11 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Ayrıca, trafik ekipleri trafik güvenliğini olumsuz etkileyen ve gürültü kirliliğine sebep olan;  89 araca yüksek sesle müzik dinlemekten 63 araca ise abartı egzozdan işlem yapıldı.

Bakmadan Geçme