• Haberler
  • Asayiş
  • Kahramanmaraş Emniyeti'nden operasyon! 117 şahıs yakalandı

Kahramanmaraş Emniyeti'nden operasyon! 117 şahıs yakalandı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 98 şahıs, uyuşturucu madde ticareti yapan 2 şahıs, ikamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 17 şahıs olmak üzere toplam 117 kişi yakalandı, 54 şahıs tutuklandı.


Kahramanmaraş il genelinde Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde bir haftalık süreçte düzenlenen operasyonlarda çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 98 şahıs, uyuşturucu madde ticareti yapan 2 şahıs, ikamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 17 şahıs olmak üzere toplam 117 kişi yakalandı.

Çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 98 şahıs, Uyuşturucu Madde Ticareti yapan 2 şahıs, İkamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 17 şahıs olmak üzere toplam 111 kişi yakalandı, 117 şahıs yakalandı, 54 şahıs tutuklandı.

Bu çalışmalar esnasında;  56,56 gr Metamfetamin, 792 adet Sentetik Ecza, 13 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Ayrıca, trafik ekipleri tarafından trafik güvenliğini olumsuz etkileyen ve gürültü kirliliğine sebep olan; 102 araca yüksek sesle müzik dinlemekten,  67 araca ise abartı egzozdan işlem yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “ilimizde genel güvenlik ve kamu düzenini sağlamak amacıyla suç ve suçlularla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam edilecektir.” Denildi.

Bakmadan Geçme