Hanifi Toptaş, esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Alparslan Türkeş Bulvarı’nda esnaf ziyareti gerçekleştiren ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Toptaş, “Tevazu, samimiyet ve gayret düsturuyla çıktığımız bu yolda destek ve dualarıyla bize güç veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. 

Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyetlerini sürdüren esnaflarla bir araya gelen ve vatandaşlarla tek tek ilgilenen Toptaş, Onikişubat için hedeflerini paylaştı. 

Gerçekleştirdiği ziyaretleri sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, “Kıymetli esnafımız ve hemşehrilerimiz ile bir aradayız. Tevazu, samimiyet ve gayret düsturuyla çıktığımız bu yolda destek ve dualarıyla bize güç veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlere AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, İl Başkan Yardımcısı Hanifi Coşkun Ağdur ve ilçe teşkilat üyeleri de eşlik etti.
 

Bakmadan Geçme