• Haberler
  • Spor
  • Emir Selim Arı, judo branşında altın madalya kazandı

Emir Selim Arı, judo branşında altın madalya kazandı

Slovenya'nın Maribor Kentinde düzenlenen 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'nde judo branşında Emir Selim Arı altın madalya, Sinem Oruç gümüş madalya ve Yusuf Yazgan bronz madalya kazandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Slovenya'nın Maribor Kentinde düzenlenen 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'nde judo branşında altın madalya kazanan Emir Selim Arı ile gümüş madalya elde eden Sinem Oruç ve bronz madalyanın sahibi olan Yusuf Yazgan’ı yayımladığı mesaj ile tebrik etti. 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Slovenya'nın Maribor Kentinde düzenlenen 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'nde judo branşında altın madalya kazanan Emir Selim Arı ile gümüş madalya elde eden Sinem Oruç ve bronz madalyanın sahibi olan Yusuf Yazgan için tebrik mesajı yayımladı. 

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Slovenya'nın Maribor Kentinde düzenlenen 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'nde mücadele eden sporcularımız elde ettikleri sonuçlarla bizleri gururlandırıyor. Judo branşında altın madalya kazanan Emir Selim Arı ile gümüş madalya elde eden Sinem Oruç ve bronz madalyanın sahibi olan Yusuf Yazgan’ı kutluyorum. Kazanılan madalyalarda emeği geçenlere teşekkür ediyor, milli sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”
 

Bakmadan Geçme