Efsane Başkan Mehmet Balduk'un hayatı 'İz Bırakan Babalar' kitabında

Vehbi Koç, Üzeyir Garih gibi Türkiye'nin en önemli iş insanlarının hayatlarının anlatıldığı 'İz Bırakan Babalar' kitabında Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın efsane Başkanı Mehmet Balduk'un hayatı da yer aldı.

Türkiye ekonomisine yön veren ve çağ atlatan en önemli iş insanlarının ikinci nesil çocuklarının babalarını anlattığı İz Bırakan Babalar kitabında Nazar Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nazlı Ceylan Balduk, Kahramanmaraş’ın efsane Başkanı Mehmet Balduk’u anlattı. 

Vehbi Koç, Üzeyir Garih, Sani Konukoğlu, İzzet Özilhan, İbrahim Bodur gibi ülkenin gelişimine yön veren iş adamlarının çocuklarının babalarını anlattığı bu eşsiz kitapta Mehmet Balduk ile kızının baba kız aşkını anlatan o özel fotoğrafına kitap kapağında da yer verildi.    

Ülke ekonomisinin en özel isimlerinin yetiştirdiği çocukları babalarından aldıkları ilham ve stratejileri “İz Bırakan Babalar” kitabında anlattılar. 

Babası Mehmet Balduk ile özel anılarını bu eşsiz kitaba anlatan Nazlı Ceylan Balduk Kurtul, “İş Dünyasının Son Samurayı Mehmet Balduk” dedi.
 

Bakmadan Geçme