Cumhur İttifakı, Kahramanmaraş'ta birlik ve beraberlik yürüyüşü düzenledi

31 Mahalli İdareler Genel Seçimlerine sayılı saatler kala Cumhur İttifakı, Kahramanmaraş'ta birlik ve beraberlik yürüyüşü düzenledi.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi düzenlenen Cumhur İttifakı Birlik ve Beraberlik Yürüyüşüne AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Prof. Dr. Vahit Kirişci, Ömer Oruç Bilal Debgici ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş ve teşkilat mensupları da yer aldı. 

Birlik ve beraberlik yürüyüşüne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi önünden başlayan yürüyüş, AK Parti Onikişubat İlçe Seçim Ofisine kadar devam etti.

Hemşehrilerimizin ittifakımıza teveccühü mutluluk verici

Birlik ve Beraberlik Yürüyüşü’ne katılan herkese teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Önceki dönem Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, milletvekillerimiz, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarımız ve hemşehrilerimizle Birlik ve Beraberlik Yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin programımıza göstermiş olduğu teveccüh son derece mutluluk verici. İnşallah bu tablo yarın sandıklara da yansıyacak ve Cumhur İttifakımıza  en yüksek desteği sağlayacağız. 2019 yılında Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve hemşehrilerimizin destekleriyle devraldığımız bu kahraman şehrin Büyükşehir Belediye Başkanlığı emanetini inşallah yarın Fırat Görgel kardeşimize devredeceğiz. Fırat Görgel kardeşimizin de bu kadim emaneti çok daha ileri taşıyacağına hiçbir şüphemiz yok. Cumhur İttifakımızın tüm adaylarına başarılar diliyoruz” diye konuştu.
 

Bakmadan Geçme