Bakan Özhaseki, Kapalı Çarşı esnafıyla buluştu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Kapalı Çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Güngör, 'İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde alt ve üstyapısı, sosyal donatıları, yeşil alanları, sağlık ve eğitim tesisleriyle yeni Kahramanmaraş'ı çok kısa sürede inşa edeceğiz' dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bir dizi programa katılmak üzere şehre gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. 

Vali Mükerrem Ünlüer, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel’in de yer aldığı ziyarette esnafın taleplerini dinleyen Bakan Özhaseki, yeni Kahramanmaraş vizyonu doğrultusunda yürütülen ve planlanan yatırımlara ilişkin de bilgiler aktardı. 

Başkan Hayrettin Güngör, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, önceki dönem Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, Valimiz, milletvekilimiz, il başkanlarımız ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Fırat Görgel ile Kapalı Çarşı esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımızla sohbet ettik, taleplerini dinledik, kalıcı konut ve iş yerlerinin inşasına dair bilgiler aktardık. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; alt ve üstyapısı, sosyal donatıları, yeşil alanları, sağlık ve eğitim tesisleriyle yeni Kahramanmaraş’ı çok kısa sürede inşa edeceğiz. Bu noktada destekleri için tüm esnafımıza teşekkür ediyor, hayırlı kazançlar diliyoruz” diye konuştu.
 

Bakmadan Geçme