Bakan Kirişci, Türkoğlu'nda TOGG ile gitti

Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, yerli ve milli otomobil TOOG ile gitti, Türkoğlu'nda Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte vatandaşlarla buluştu. Bakan Kirişci'ye Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'de eşlik etti.

Belediye Başkanı Osman Okumuş, Tarım ve Orman Bakanı Kirişci’yi ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü yerli ve milli otomobil TOGG ile ilçede gezdirdi.

Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Türkoğlu ilçesi Hopurlu Mahallesi’ni ziyaret eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, vatandaşlarla bir araya geldi. 

Mahalle sakinleri ile sohbet eden ve taleplerini dinleyen Bakan Kirişci ve Başkan Güngör; şehirde yürütülen afet ve acil durum çalışmaları, planlanan projeler ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

En güçlü desteği vermeyi sürdüreceğiz

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “Tarım ve Orman Bakanımız, milletvekilimiz Sayın Vahit Kirişci ile Hopurlu Mahallemizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik. Mahalle sakinlerimizle sohbet ettik, taleplerini dinledik. Güler yüzleri ve samimi sohbetleri için hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Hamdolsun 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimize şehrimiz büyük bir teveccüh gösterdi. En büyük desteği sağlayan Büyükşehiriz. İnşallah 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek ikinci turda da Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vermeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme