AK Parti Milletvekili adayı Tuba Köksal: Kahramanmaraş kararını vermiş

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Tuba Köksal, 'Bizler çalışmalarımızı büyük bir gayret ve özveriyle sürdürüyoruz. Halkımız bizlere güvensinler biz bu işi Allah'ın izniyle 14 Mayıs günü yeniden başaracağız.' dedi.

Milletvekili Adayı Tuba Köksal, Onikişubat ilçesi Mağaralı mahallesinde partisinin düzenlemiş olduğu mahalle programına katıldı. 

Cumhurbaşkanımıza büyük teveccüh var!

Program sonrası açıklamalarda bulunan Tuba Köksal, “En uzak mezralara kadar gittiğimiz köylerde dahi biz bunları görüyoruz. Kahramanmaraş’ımızın kadınları gerçekten feraset sahibi ve çok bilgililer. Vatandaşlarımız kararını vermiş. Allah’ın izniyle 14 Mayıs günü Cumhurbaşkanımıza olan teveccühle bu işi çok güzel olacak” dedi.

Çalışmalarımızı büyük bir gayret ve özveriyle sürdürüyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye olan teveccüh’ü boşa çıkartmayacaklarına dikkat çeken Milletvekili Adayı Köksal, “Son günlerde hem mahalle toplantılarımızı hem esnaf ziyaretimizi birlikte yürütüyoruz. Gittiğimiz mahallelerde önce esnafımızı ziyaret ediyoruz. Onara hal hatır soruyoruz. Hem bu deprem sürecinde bir ihtiyacınız var mı, diye soruyoruz. Varsa taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Ama bizi genelde çay içmeye davet ediyorlar. Mahalle toplantılarımız çok iyi geçiyor. 6 Şubat tarihinde şehrimizde büyük acılar yaşandı. Acılarımızın hafiflemesi ve mağduriyetlerin giderilmesi noktasında adımlar atıyoruz. Yavaş yavaş depremin yaraları sarılmaya başladığında şehrimiz eski günlerine döndüğünde hepimiz daha huzurlu olacağız. Bizler çalışmalarımızı büyük bir gayret ve özveriyle sürdürüyoruz. Halkımız bizlere güvensinler biz bu işi Allah’ın izniyle başaracağız” diye konuştu. 

Mahalle ziyareti programında Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Tuba Köksal’a AK Parti Onikişubat ilçe Başkanı Mücahit Kara ve parti yöneticileri de eşlik etti.
 

Bakmadan Geçme