AK Parti Milletvekili adayı Gezginç: Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkartmayacağız

AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Gezginç: 'Her şeyi kaybetmemize rağmen umudumuzu kaybetmedik. En yakın gelecekte çok daha dik bir şekilde yeniden ayakta olacağız. Vatandaşlarımız yaparsa Ak Parti yapar düşüncesiyle hareket ediyor. Onların o güvenini boşa çıkarmama adına büyük bir özveri ve gayretle çalışıyoruz.' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş 28’inci dönem Milletvekili Adayı Dr. Hasan Gezginç, Sebze ve Meyve Halinde ve Toptancılar çarşısında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. 

Esnaf ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Gezginç, Her şeye rağmen vatandaşların “Devlet Millet el ele” deprem faciasının yıkımlarından kurtulmaya çalıştığını belirtti.  

Daha iyi olacağız!

Gezginç,“Bugün Toptancılar sitesinde ve Meyve Sebze halimizde esnaflarımızla buluştuk. Tabi ki depremden dolayı yıkım çok ağır, Toptancılar sitesi de bundan ciddi hasar görmüş. Toptancılar sitesindeki arkadaşlarımızı depremin ilk haftasından itibaren çadırlara almıştık. Onların bir şekilde çarklarını döndürmeye çalışıyoruz. Moraller son derece düzgün, çarklar bir şekilde dönmeye devam ediyor. İnsanlar geleceğe umutla bakıyor. Bu bizim için sevindirici bir haber. Sebze ve Meyve halimiz ise normale dönmeye çok yakın. Allah’ın izniyle en kısa zamanda biz devletimizin gücüyle milletimizin desteğiyle bu problemlerimizin altından kalkacağız. İnşallah yakın bir gelecekte vatandaşlarımız normal hayatlarına yeniden döneceklerdir.” diye konuştu. 

Vatandaşlarımız AK Parti’ye güveniyor!

Vatandaşların geleceğe güvenle baktığını kaydeden Milletvekili Adayı, Hasan Gezginç, “İnsanlarımız devletine milletine o kadar güven içindeler ki; Ben böyle bir oluşumun içerisinde olduğum için son derece mutlu ve umutluyum. Her şeyi kaybetmemize rağmen umudumuzu kaybetmedik. En yakın gelecekte çok daha dik bir şekilde ayakta olacağız. Vatandaşlarımız yaparsa Ak Parti yapar düşüncesiyle hareket ediyor. Onların o güvenini boşa çıkarmama adına büyük bir özveri ve gayretle çalışıyoruz. İnsanlarımızın bu güzel düşüncesi 14 Mayıs’ta sandığa çok olumlu yansıyacaktır. Bizim bundan hiçbir şekilde şüphemiz yok.” ifadelerine yer verdi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN