Şehir protokolü ve vatandaşlar bayramlaşma programında bir araya geldi

Asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerin gölgesinde kentte Ramazan Bayramı bayramlaşma programı düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlene bayramlaşma programına kent protokolü ve vatandaşlar yer aldı.

Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen programa Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Vali Ömer Faruk Coşkun, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekilleri ve 28. Dönem Milletvekili Adayları, AFAD Başkanı Yunus Sezer, ilçe belediye başkanları, siyasi parti ve STK temsilcileri, kurum müdürleri ile vatandaşlar da yer aldı.

Protokol üyeleri ve vatandaşların bayramlarını tebrik eden Başkan Hayrettin Güngör: “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci’nin katılımıyla gerçekleştirilen bayramlaşma programımızda şehir protokolümüz ve hemşehrilerimizle bir araya geldik, bayramlarını tebrik ettik. Tabi içimizde buruk bir sevinç var. 6 Şubat’ın hüznü içerisinde bir bayram geçiriyoruz ancak bayramlar hep birlikte güzeldir. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. Ramazan Bayramı’mızın hemşehrilerimiz, milletimiz ve tüm İslam coğrafyası için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bayramımızın tüm dünyaya huzur, barış, mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN