Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Kahramanmaraş'ta

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, bir dizi ziyarette bulunmak için depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'a geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Art arda yaşanan depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve ekibi, temasları kapsamında Ticaret ve Sanayi Odasında iş insanlarıyla bir araya geldi.

Genel Merkez MKYK Üyeleri Davut Güloğlu, Zülküf Şeker, İl Başkanı Mehmet Dere, KMTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Sadi Kır, Muhittin Çınar ile Meclis Üyeleri Mustafa Ceylan ve Ahmet Çıkrıkçı’nın da katıldığı ziyarette Erbakan, kentte yaşanan depremle ilgili bilgiler aktarıldı. 

Özellikle depremin sanayi ve ticaret alanlarında bıraktığı hasarla alakalı konuların konuşulduğu ziyarette yaraların sarılmasına yönelik atılacak adımlar ele alındı. 

Erbakan: Amacımız bir an önce yaraların sarılmasına vesile olmak

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, deprem sonrası Kahramanmaraş’taki ekonomik duruma ilişkin bilgi aldıklarını belirterek: “Kahramanmaraş’taki ziyaretlerimiz kapsamında kıymetli Başkanımız Mustafa Buluntu nezdinde Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ettik. Dün Hatay’da, bugün ise Kahramanmaraş’ta ziyaretlerimize devam ediyoruz. Amacımız bir kez daha bölgedeki insanımızın derdine ortak olmak, bir kez daha geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimizi iletmek ve aynı zamanda da teşkilatlarımızın hayata geçirdiği Çadırkentleri ziyaret etmek. Buradaki depremzede kardeşlerimizle birlikte Mübarek Ramazan ayında birlikte olmak istedik. 

Bu doğrultuda Ticaret ve Sanayi Odamızdayız. Başkanımızda Kahramanmaraş’taki üretimin, sanayinin, ticaretin yeniden eski günlerine dönmesi için yapılması gerekenlerle ilgili bizleri bilgilendirdi. İnşallah Yeniden Refah Partisi olarak bu talepleri gündeme getirip çözülmesi için gereken adımların atılmasına vesile olmak istiyoruz.” İfadelerine yer verdi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN