TÜMKİAD'tan 'Kırk Yıl Hatırı Vardır' jesti

Tüm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanlığı Girişimcilik ve Gençlik Komisyonu üyeleri 8. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'nı ziyaret ederek, yazarlara ve misafirlere üzerlerinde 'Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır' yazılı Türk Kahvesi ve Yöresel Ballı Mayam Şerbeti ikram etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı. Yazarlardan tam not alan TÜMKİAD’ın gençliği yine gönüllere dokundu.

Girişimcilik ve Gençlik Komisyonundan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Artuk etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada: “Biz gençlerimizi iş dünyasına adapte edebilmek ve önlerine ışık tutabilmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sadece iş dünyasında gelişimi değil, gençlerimizin Adab-ı Muaşeret anlamında yetişmesini sağlamak için etkinlikler yürütüyoruz. Önemli olan hem usta hem de iyi bir esnaf olabilmeleridir. Bu tür etkinlikler gençlerimizin iletişim alanındaki gelişmelerine sebep olmaktadır. Etkinliklerimiz ve projelerimiz gençlik için devam edecektir.” Dedi. 

Komisyon üyesi Ümit Nergiz ise bu tür etkinlikleri çok sevdiklerini ve insanlar ile doğru iletişimi kurmak ve onların gönüllerine dokumanın kendilerine ayrı bir mutluluk verdiğini söyledi.

Etkinliğe komisyon üyelerinden Yunus Emre Kara, Ali Kağan Erpirti, Metehan Ekici, Ökkeş Bayram ve Çağrı Başpınar katılım sağladı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN