Trabzon ve Hükümet Caddesi'nde trafik akışı kapatıldı

Kahramanmaraş'ta enkaz kaldırma çalışmaları dolayısıyla 22 Şubat Çarşamba günü Trabzon ve Hükümet Caddesi'nin 07.30 ile 18.30 saatleri arasında araç trafiğine kapalı olacağı duyuruldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin dört bir yanından yardıma gelen belediyelerin, STK’ların ve gönüllülerin de desteğiyle şehri tekrardan ayağa kaldırmak için çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. 

Şehir genelinde temizlik, ilaçlama, altyapı onarım gibi tüm alanlarda çalışmalar devam ederken arama kurtarma çalışması tamamlanan binalarda da enkaz kaldırma işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda, şehrin en işlek arterlerinden Trabzon ve Hükümet Caddesi’nde de arama kurtarma çalışmaları tamamlanan binalarda enkaz kaldırma işlemlerine başlandı.

Trabzon ve Hükümet Caddesi araç trafiğine kapatılacak

Enkaz kaldırma çalışmalarına ilişkin Büyükşehir Belediyesi ve Valilikten yapılan açıklamada, “Dulkadiroğlu ilçemiz İsmet Paşa Mahallesi Trabzon Caddesi ve Hükümet Caddesi’nde arama kurtarma çalışması tamamlanan yıkık binalarda enkaz kaldırma işlemi başlatılmıştır. 22 Şubat Çarşamba günü 07.30 ile 18.30 saatleri arasında Trabzon Caddesi ve Hükümet Caddesi araç trafiğine kapatılacaktır. Trafiğin akışını kolaylaştırmak, gereksiz durma ve duraklamaları önlemek amacıyla taşıt trafiği düzenli ve güvenli bir şekilde muhtelif istikametlere yönlendirilecektir” ifadelerine yer verildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN