Rektör Yasım, dünya şampiyonları ile bir araya geldi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Kervan Lezzet Grubu ve Genç Nesil Bilişim Spor Kulübünün katkıları ile hazırlanan 'Şampiyonlar Kahramanmaraş'ta' etkinliğinde ülkemizin gururu dünya şampiyonları ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Sonay Baykut

Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Rıza Kayaalp ve Dünya Şampiyonu Milli Boksör Şennur Demir, Cumhuriyetin 99. yılı etkinlikleri kapsamında Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenen “Şampiyonlar Kahramanmaraş’ta” programında Kahramanmaraşlı’larla bir araya geldi.

Ülkemizin gururu şampiyonlarımız programda gerçekleştirilen söyleşi ile katılımcılara ve genç sporculara tecrübelerini aktardılar.

Programın sonunda protokol üyeleri tarafından şampiyonlara plaket ve hediyeler takdim edilirken Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Rıza Kayaalp’in plaketini ise Rektör Prof. Dr. Alptekin Yasım takdim etti.

Programda Rektör Yasım’a, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Doğan ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Ökkeş Alpaslan Gençay eşlik etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN