Onlar, bileği bükülemeyen dünya şampiyonları

Macaristan'ın Budapeşte kentinde düzenlenen Dünya Büyükler Karate Şampiyonasında 6 madalya kazanan milli karateciler ülkenin gururu oldu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Macaristan’ın Budapeşte kentinde düzenlenen Dünya Büyükler Karate Şampiyonasında 6 madalya kazanan milli karatecileri yayımladığı mesajla tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Macaristan’ın Budapeşte kentinde düzenlenen Dünya Büyükler Karate Şampiyonasında 2’si altın, 2’si gümüş, 2’si bronz madalya olmak üzere toplam 6 madalya ile tamamlayan milli karateciler için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Macaristan'ın Budapeşte kentinde düzenlenen Dünya Büyükler Karate Şampiyonası’nda 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ettiniz. Bu zaferlerinizle ay- yıldızlı bayrağımızı bir kez daha dalgalandırıp hepimizi gururlandırdınız. İnanıyorum ki sizlerin bu başarısı sizden sonra gelecekler için önemli bir ilham kaynağı olacaktır. Başarılarınızdan dolayı hepinizi canı gönülden kutluyor, sizleri yetiştiren antrenörlerimize ve ailelerinize teşekkür ediyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun.”
 

Bakmadan Geçme