MHP 1'inci sıra Milletvekili adayı Zuhal Karakoç Dora'dan ilk açıklama

Cumhurbaşkanlığı ve 28'inci dönem Milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'den 1'inci sıra Milletvekili Adayı gösterilen Zühal Karakoç Dora'dan ilk açıklama. Karakoç Dora, yaptığı paylaşımda 'Gayret bizden, yardım Allah'tan…' ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Soysal medya hesabından paylaşım yapan MHP Kahramanmaraş 1’inci sıra Milletvekili Adayı gösterilen Zühal Karakoç Dora: “Kahramanmaraşlı Kıymetli Hemşehrilerimi, Tüm Büyüklerimi, Küçüklerimi ve Değerli Dostları Sevgiyle, Saygıyla Selamlıyorum...

Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdirleriyle göz bebeğimiz, ata yurdumuz Kahramanmaraş’tan Milletvekili Adaylığı onuruna erişmek nasip oldu. 

Uzun yıllardır ruhumuzda mayalanan bu mukaddes hizmet yolculuğuna çıkmamıza olur vererek üretim heyecanımızı besleyen Sayın Liderime ve Kıymetli Teşkilat Büyüklerime gönülden teşekkürlerimi arz ediyorum.

14 Mayıs 2023 Genel Seçimleri’nde, Milliyetçi Hareket’in ve Türkiye Yüzyılı’nın teminatı olan Cumhur İttifakı’nın başarısı için canla başla çalışacağız. Şimdi, Kahramanmaraş’ımızın yaralarını sarma ve birlikte yeni bir geleceği inşa etme adına gayret vakti. Dikkatli ve gerçekçi planlamalarla çalışılmış projeleri, şehrimizin hızlı ve sağlıklı dönüşümü adına uygulama zamanı...

Destekleriyle, dualarıyla ve samimi mesajlarıyla yanımızda olan tüm Hemşehrilerimize ve Teşkilat Gönüllülerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Tarihî bir acı yaşayan Kahramanmaraş’ımızın güvenli geleceği için gönül gönüle çalışacak ve şehrimizin ‘Kahraman’ unvanına yakışan dirayetini, azmini ve tarihsel gücünü bir kez daha ortaya koyacağız. Buna yürekten inanıyorum. Gayret bizden, yardım Allah’tan…” ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN