Kahramanmaraş 8. Tarım Gıda Ve Hayvancılık Fuarı açıldı

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Kahramanmaraş Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarının açılışı, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil'in teşrifleriyle gerçekleştirildi.

Fuar açılışına Pakdil'in yanısıra Vali Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, 2. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğg. Emin Mehmet Terzioğlu, Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Hasan Gezginç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Tolga Yağan, İl Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Bilir, Dulkadiroğlu ve Onikişubat İlçe Kaymakamları, Dulkadiroğlu, Göksun ve Onikişubat İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan açılış töreninde sırasıyla Kahramanmaraş Ticaret Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından açılış kurdelasının kesilmesi ve standların gezilmesiyle tören sona erdi.

Bakmadan Geçme