İmzalar atıldı, 24 derslikli okul yaptırılacak

Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası kapsamında Kahramanmaraş Valiliği koordinasyonu ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve hayırsever İş İnsanı Muhittin Muhammet Ciğer arasında Dulkadiroğlu İlçesine 24 derslikli İlkokul binasının yapılması için protokol imzalama töreni gerçekleştirildi.

İmzalar atıldı, 24 derslikli okul yaptırılacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen protokol imza törenine Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, hayırsever İş İnsanı Muhittin Muhammet Ciğer ve İl Milli Eğitim Müdür Vekili Zekeriya Kahveci katıldı.

Törende konuşan Vali Coşkun: "Hayırsever hayırsever İş İnsanı Muhittin Muhammet Ciğer’in yapımını üstlendiği 24 derslikli ilkokul binasının yapımı ile ilgili protokolü imzalıyoruz. Hayırseverimize eğitime vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun ilimiz ve öğrencilerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum." Dedi.

Ciğer ise: "Yapmış olduğumuz yatırımlar içerisinde eğitim alanına yapmış olduğumuz yatırımlar her şeyden önemli. İnşaatına başlayacağımız 24 derslikli okul binamızın bir an önce teslimi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

Kahveci ise: "Okullarımız genel olarak Bakanlığımız merkez bütçesi ile yapılıyor ancak bu şekilde de hayırseverlerimiz tarafından yapılan birçok okulumuz var bu da bunlardan birisi.  24 derslikli ilkokul binasının yapımını üstlenen hayırsever İş İnsanı Muhittin Muhammet Ciğer’e şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

Yapılan değerlendirmelerin ardından protokol, Vali Coşkun, hayırsever İş İnsanı Ciğer ve İl Milli Eğitim Müdür Vekili Kahveci tarafından imzalandı.
 

Bakmadan Geçme