Güvenç'ten Rektör Bakan'a ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Ziyarette, KİÜ Rektörlüğüne atanması dolayısıyla Prof. Dr. Bakan’ı tebrik eden Güvenç, başarı dileklerini iletti. İstiklal Üniversitesi’nin ilerleyen süreçte daha da büyüyerek gelişeceğine inandığını ifade eden Güvenç, kendilerinin de bu yolda gereken desteği vereceğini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Bakan ise Güvenç’e teşekkür etti. Bakan, “Sayın Başkanımızın ziyaretleri ve iyi dilekleri bizim için kıymetli. Üniversitemizin gelişimi için desteklerini yanımızda hissetmek de ayrıca mutluluk verici. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu’nun da eşlik ettiği ziyarette, üniversitenin mevcut durumu ve yeni dönem planlaması hakkında istişarelerde bulundu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN