Eski Bakan Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Kahramanmaraş'ta

Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Emin Köse ve KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sağlık Uygulama Araştırma Hastanesi'nde tedavi görmekte olan depremzedeleri ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Sonay Baykut

Ziyaret heyeti Kahramanmaraş merkezli depremlerden sağ kurtularak KSÜ Sağlık Uygulama Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan depremzedelerin sağlık durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Depremzede vatandaşların, Dr. Fatma Betül Sayan Kaya'ya depremde yaşadıklarını anlatırken söyledikleri duygulu anlar yaşattı.

Bakan Kaya: "Rabbim böylesine büyük bir felaketi bir daha göstermesin bütün yaraları millet olarak birlikte saracağız. Bu felakette hayatını kaybedenlere Allah rahmet etsin. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum." dedi.

Ziyaretin ardından gerçekleştirilen toplantıda Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Emin Köse ve KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım yapılacak olan çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Emin Köse’ye teşekkür ederek vermiş oldukları desteklerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN