Dünya 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nda tarihi başarı

Milli güreşçiler, Arnavutluk'ta düzenlenen Dünya 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nda 3'ü altın, 4'ü gümüş ve 5'i bronz olmak üzere 12 madalyayla tamamladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Arnavutluk’ta düzenlenen Dünya 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nı 3’ü altın, 4’ü gümüş ve 5’i bronz olmak üzere 12 madalyayla tamamlayan milli güreşçileri yayımladığı mesajla tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Arnavutluk’ta düzenlenen Dünya 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nı 3’ü altın, 4’ü gümüş ve 5’i bronz olmak üzere 12 madalyayla tamamlayan milli güreşçiler için tebrik mesajı yayımladı.  

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Arnavutluk'un başkenti Tiran'da düzenlenen Dünya 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nda 3’ü altın, 4’ü gümüş ve 5’i bronz olmak üzere toplam 12 madalya kazanan milli güreşçilerimizi yürekten kutluyorum. 23 Yaş Altı Grekoromen Güreş Milli Takımımızın, tarihte ilk kez dünya şampiyonluğuna ulaşması da bizleri ayrıca gururlandırdı. Elde edilen başarılarda emeği geçenleri tebrik ediyor, milli güreşçilerimizin başarılarının devamını diliyorum.”

Bakmadan Geçme