Dulkadiroğlu'nun yeni cazibe merkezi Vezir Hoca Bulvarı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçesinin doğuya doğru gelişimini büyük bir hızla sürdürdüğünü ifade ederek, 'Vezir Hoca bulvarı, Kamu Külliyesi, Kuyumcu Kent projesi ve çeşitli alt yapı çalışmalarımızla Dulkadiroğlu'nun cazibe merkezi olmuştur' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Doğukent bölgesiyle çarşı merkezinin ulaşımını sağlayan Vezir Hoca bulvarının cazibesinin arttığını ifade eden Başkan Okay, bu bölgenin yeni Trabzon Caddesi olmaya aday olduğunu belirtti. 

Vezir Hoca bulvarı esnafını ziyaret ederek hasbihal eden Başkan Okay, caddenin marka değerini yükselttiğini söyledi.

Başkan Okay, ziyareti sonrasında yaptığı değerlendirmesinde: “Göreve geldiğimiz gün doğuya doğru gelişimin önünü açacağımızı söylemiştik. Şuan geldiğimiz noktada bölgemize yapılan mega yatırımlarla doğuya doğru gelişimi büyük bir özveriyle sürdürüyoruz. Özellikle Kamu Külliyesi projemiz ve kuyumcu kent projesi bu bölgenin gelişmesine büyük katkı sağladı. Vezir Hoca bulvarımız önemli bir cazibe merkezi oldu.  

Bölgemizin konut stokunun gelişmesi ve yeni yatırımlarla bu önemini daha da artıracak. Bu bölgede esnafımızın işlerinin artması bizleri ayrıca memnun etmektedir. Hep birlikte Dulkadiroğlu’nun gelişmesi ve daha iyi bir noktaya gelmesi adına çalışmayı sürdüreceğiz.” Dedi..
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN