Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Kahveci, Zabıta teşkilatının kuruluş yılını kutladı

Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Necati Kahveci, Zabıta Teşkilatı'nın 196'ncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, Büyükşehir Belediyesi ve Onikişubat Belediyesi Zabıta personellerini ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Bem-Bin-Sen Şube Başkanı 1–7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada: “4 Eylül 1826 yılından itibaren yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olan zabıta teşkilatımız şehirlerimizde vatandaşlarımızın sağlığını, huzurunu ve esenliğini sağlıyor. Zabıta Teşkilatımızda görev yapan personelimizin her birini tebrik ediyorum. Zabıta Teşkilatı’nın 196. Yıl Dönümünü kutluyorum.” Dedi.

Kahveci, mesajını şöyle sürdürdü: “Bilindiği gibi; 196 yıldır Milletimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için her türlü fedakârlığı gösteren Zabıta Kardeşlerimiz belediyelerin aynasıdır. Zabıta Teşkilatımız Devlet-i Al-i Osmanlı’mızdan miras 196 yaşında ulu bir çınardır. Şehrin huzurunun, halkın sağlığının koruyucusudur.

Fedakârca çalışan, özellikle içinden geçtiğimiz salgın sürecinde gece-gündüz demeden can siperhane görev yapan zabıta kardeşlerimizin Zabıta Haftasını kutluyorum.” Dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN