Başkan Okumuş: Depremde en çok onlar etkilendi, en çok onlar yoruldu

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından asrın felaketinden etkilenen çocukların moral ve motivasyonlarını toparlayarak eski günlerdeki gibi ışıltılı gözleriyle heyecanla gülümseyebilmeleri ve mutlu olmaları için 'Çocuklarımız İçin Hep Birlikte' projesi kapsamında 'Bir Tır Dolusu Mutluluk' etkinliği Türkoğlu İlçesi Kılılı Mahallesindeki Konteyner Kentte düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Türkoğlu Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen programa Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, eşi Funda Okumuş Hanım ile birlikte katılarak gönüllerince eğlenen çocukların mutluluklarını paylaştı.

Depremzede çocukların bir nebze de olsa normal yaşama adapte olmaları için etkinlik düzenleyen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve ekibine teşekkür eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş: “Depremin ilk gününden beri bir çok STK’lar başımızın tacı olmazsa olmazımız, çocuklarla ilgili bir çok etkinlik yaptı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığımız “Bir Tır Dolusu Mutluluk” projesi kapsamında düzenlediği etkinliğini Türkoğlu İlçemizde yaptı. 

Değerli Başkanımız Fahrettin Altun’a çok teşekkür ediyorum. Ekibi ile birlikte burada, yüzlerce çocuğumuzu bir nebze olsun normal yaşama adapte olması için gayret gösterdiler. Bu çalışmalar inşallah ilerleyen süre içerisinde de devam edecek. Herkes buradaki depremden dolayı yaşanan ortamda üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Cumhurbaşkanlığımız, Çevre Şehircilik Bakanımız, TOKİ ve STK’larımız. Bu konuda ilk günden itibaren devletimiz yanımızda. 

Burada bu etkinliğe emeği geçen İletişim Başkanımız Değerli Fahrettin Altun Başkana ve burada emek veren ekibine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN