Başkan Hayrettin Güngör: Bu zor günleri birlikte aşacağız

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Devlet ve millet olarak el birliğiyle bu zor günlerin de üstesinden geleceğiz. Şehrimizi tekrar ayağa kaldırma ve depremzede kardeşlerimizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında var gücüyle çalışan tüm ekiplerimize ve gönüllülerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ile birlikte şehrin farklı noktalarında depremzedelerle bir araya gelerek acılarını paylaştı. 

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Cihat Sezal ve İl Başkanı Av. Fırat Görgel’in de yer aldığı ziyaretlerde heyet, şehirde faaliyet gösteren gönüllü çalışanlarla da bir araya gelerek hizmetleri için teşekkür etti. 

Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Şehrimizin farklı noktalarında depremzede kardeşlerimizle bir araya gelerek acılarını paylaşıyoruz. Devlet ve millet olarak el birliğiyle bu zor günlerin de üstesinden geleceğiz. Şehrimizi tekrar ayağa kaldırma ve depremzede kardeşlerimizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında var gücüyle çalışan tüm ekiplerimize ve gönüllülerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. Allah yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN