Bakan Kirişci, Kahramanmaraş'ta vatandaşlarla bir araya geldi

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile birlikte şehirde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile şehirde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Karacasu Tekstil ve Meba Yufka işletmelerini ziyaret ederek yetkililerinden üretim faaliyetlerine ilişkin bilgiler alan Bakan Kirişci ve Başkan Güngör, çalışanlarla da sohbet etti. 

Programın devamında Birey Özel Öğretim Kursu’nu da ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Kirişci ve Güngör, gençlerle sohbet etti ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerle ilgili konuşan Bakan Kirişci: “Asrın felaketinde yaraların sarılmasında Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizin her daim yanında olan esnafımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın gayreti, samimiyeti takdire şayandır. Kalbi deprem felaketi yaşayan illerimizle birlikte atan herkesten Rabb’im razı olsun. Tekstil şehri Kahramanmaraş’ımızda fabrikalarımızın üretimi aralıksız devam ediyor. Rabb’im tüm üreticilerimize hayırlı işler, bereketli kazançlar versin. Memleketimizin üretimdeki gücüne güç katan tüm sektörlerimizin her daim yanındayız. Bir olacağız, tüm zorlukları birlikte aşacağız.” İfadelerine yer verdi.

Gençlerimizle birlikte Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla

Ziyaret programı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Tarım ve Orman Bakanımız, milletvekilimiz Sayın Vahit Kirişci ile şehrimizde faaliyet gösteren işletmelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik. Ticaretin canlanması ve hayatın normale dönmesi noktasında gayret gösteren tüm işletme sahiplerimize ve çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz. Sayın bakanımızla birlikte öğrencilerimizi de ziyaret ederek, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin taleplerini dinledik, sorularını yanıtladık. İnşallah gençlerimizle birlikte Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerleyeceğiz” cümlelerini kaydetti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN