AK Partili Güvenç, Türkoğlu'nda

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyon Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Türkoğlu'nda bir dizi ziyaretlerde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Güvenç, ilk olarak Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret etti.

Ardından; TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Güvenç, Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Feyzettin Okumuş ile birlikte, Mahir Ünal Caddesi üzerinde bulunan İsmail Orçan’a ait iş yerinin açılış programına katıldı.

Daha sonra; Belediye Başkanlarının ilçeye kazandırmış olduğu Millet Meydanının 2.Etabını ardından ise Millet Meydanında kurulan Yöresel Çarşıyı ziyaret ederek, esnaflara hayırlı bereketli kazançlar diledi.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Güvenç, Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş ve AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş ile birlikte, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

İstişare toplantısından sonra Güvenç, Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş ve AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş ile birlikte, Türkoğlu İlçe Kaymakamı Burak Keser'i makamında ziyaret etti.

Son olarak; Türkiye'nin önemli yatırımcılarından olan iş adamı Hüssam Eddin Tatari'ye ait boya ve tekstil fabrikasını ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret sonrası konuşan Güvenç: “Türkoğlu İlçe ve Belediye Başkanlarımızın davetiyle Türkoğlu’ndayız. Muhtarlarımızla birlikte bir değerlendirme toplantısı yaptık. 2022 yılında yaptıklarımız ve 2023 yılına yatırım programlarımız. Memnuniyetle gördüm ki muhtarlarımız, vatandaşlarımız iktidarımızdan, Cumhurbaşkanımızdan, Belediyemizden memnunlar bunun mutluluğunu gördük. Talepleri toparladık, öne çıkan problem, tapu problemi, her seferinde gündeme getiriliyor. Şekeroba’yla, Beyoğlu’nun doğal gaza kavuşturulması konusunda söz aldık. Önümüzdeki haftada kendisini ziyaret edip çalışma programı hakkında detayları görüşeceğiz. Hayırlı olsun. Biz Türkoğlu’nu seviyoruz. Türkoğlu Maraş’ımızın yükselen değeri yeni metropol ilçesi bu vesileyle bütün vatandaşlarımızı saygı muhabbetle selamlıyorum. 

Nazik ev sahiplikleri için değerli İlçe Başkanıma, değerli Belediye Başkanıma, İl Yönetimindeki kıymetli arkadaşlarımıza ve koordinatörlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle de gene Türkoğlu’nda Fabrikası bulunan değerli Suriye’li iş adamı istihdam sağlayan Hüssam Eddin Tatari Beyi de ziyaret ettik. Ondan da istifade ettik. İlçenin ekonomik durumu, son gelişen asgari ücretin durumu,  tekstil sektörünün sorunlarıyla ilgili bir değerlendirme de bulunduk. Onda da şehrimize yaptığı katkılar, ödediği vergiler, sağladığı istihdam için teşekkür ediyorum. ”dedi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş ise: “Güzel bir muhtarlar ofisi kurduk. Bu bir çok ilçede yok. sizlere verdiğimiz değerdir. Türkoğlu ilçemiz değerli muhtarlarımızla beraber büyüyor, gelişiyor, kalkınıyor. Hizmetlerimizi gece gündüz demeden yapıyoruz. Bu senede büyük oranda yol çalışmalarını tamamladık. Önümüzdeki yıl seçim yılı, halkınıza vermiş olduğunuz sözleri fazlasıyla yerine getireceğimiz çalışmaları yapacağız.” İfadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN